Mississippi

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Mississippi

Nemovitosti na prodej v Mississippi

Na severu hraničí s Tennessee, na východě s Alabama, na jihu s Louisianou a Mexickým zálivem a na západ s Arkansasem a Louisianou.

Mississippi je federovaný stát Spojených států amerických. Jeho hlavním a nejlidnatějším městem je Jackson.

Myslíš na prodej domu v Mississippi v roce 2018? Nebo hledáte nemovitosti k prodeji v Mississippi? Nedávné údaje ukazují, že trh s nemovitostmi je v tomto roce dobře pro zákazníky i prodávající.

Realitní trh v Mississippi se zdá, že jde dobře, hlavní problém se zdá být nedostatek dostupných domů. To je skvělá zpráva pro prodejce, kteří mají nemovitosti k prodeji v Mississippi, protože konkurence mezi kupujícími může pomoci zvýšit konečnou prodejní cenu. Zde je několik předpovědí, co očekávat od trhu nemovitostí v Mississippi v letošním roce.

Společný trend v celé zemi na trhu s nemovitostmi zahrnuje rostoucí počet kupců a pokles prodejců, kteří mají majetek k prodeji v Mississippi.

 Během čtvrtého čtvrtletí se více než polovina všech domů prodávaných na trhu s nemovitostmi v Mississippi řadí do horní třetiny hodnot domu. Zatímco se očekává, že se nabídka postupně zvýší a umožní přijetí přiměřených cen na celém trhu do konce roku, celkový počet nemovitostí určených k prodeji v roce 2018 v Mississippi bude ještě nižší, pokud jde o celkovou poptávku.
Ceny domácností v Mississippi by měly v roce 2018 vzrůst až na 2,8%. Jedná se o pokles ze současného růstu o 6,9%, ale stále je výrazně nad obvyklým tempem růstu téměř 3%.

 Experti v oblasti nemovitostí věří, že na trhu s nemovitostmi se přiblíží růst 3,2%. To je však špatná zpráva pro majitele, kteří chtějí prodávat svůj majetek na prodej v Mississippi za nejvyšší možnou částku.
Pokud přemýšlíte o prodeji svého majetku v Mississippi a chcete využít současný tržní trh, bylo by ve vašem zájmu prodat nyní ještě předtím, než začne pokles poptávky.
Nový daňový zákon by mohl mít negativní dopad na trh s nemovitostmi v Mississippi, zejména v některých oblastech.
Tyto trhy s nemovitostmi zaznamenají pokles domácího zhodnocení, neboť mnoho kupujících začne nemít své místní trhy.
Hodnota pro domy ve státě se v loňském roce snížila na -1,3%, ale předpovídá, že hodnoty domů se do roku 2019 zvýší až na 2,8%.
Statistiky o zdravotním stavu trhu s nemovitostmi v Mississippi ukazují, že trh je v současné době nestabilní se skóre 4,0 z 10 na základě statistik z února 2018.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 28914

Prodat Jiné (Pozemky), Mississippi, Hancock County, Bay St. Louis, 10060 Chappman Road

4,804,260.73CZK
Prodat
Jiné (Pozemky)

113.16 m²
Přibližně 9,8 Acres na prodej. Přední strana je na Chapman Road 353 stop. East Side je 1218 stop. Zadní strana je 571.9 stop. West Side je 1389.9 stop...
Cod. 6950

Prodat Venkovská usedlost, Mississippi, Jackson, Jackson, Jackson

13,211,716.99CZK
Prodat
Venkovská usedlost

170 m²
Ranch na + - 15 V AC, s 3 / 2 domu,
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB